Як не дивно, але саме зубна емаль є найтвердішою тканиною тіла, вона міцніша за кістки. Але вона так само може зношуватись та пошкоджуватись. Кислоти в їжі та рідинах, механічні пошкодження, не повноцінний раціон та бактерії карієсу можуть вплинути на якість емалі.
З часом на емалі з’являються недоліки: тріщини, сколи, плями. На жаль це впливає не тільки на естетику зуба, а я на його функціональність. Якщо ви стикнулися з такими проблемами та відчуваєте дискомфорт - вам допоможе реставрація зубів у Львові.
Напевно, найбільшим плюсом цієї техніки є можливість реставрування будь-якого зуба. Фотополімери, які використовуються в роботі підбираються під тон інших зубів, тому реставрація різців, ікл або жувальних зубів не буде помітна та виглядатиме природно та естетично. Але варто пам’ятати, що ікла та жувальні зуби мають біль активне навантаження, тому допускається лише їх мінімальна корекція.
Нарощування поверхні зуба за допомогою такого методу – дуже щадна процедура. Вона зберігає максимальну природність тканин коронки. Окрім того, ця маніпуляція є абсолютно безболісною, бо проводиться виключно на поверхні зуба. Анестезія застосовується тільки якщо у людини підвищена чутливість.
Приємно, що результат процедури помітний одразу. Зубний ряд стає більш гармонійним та рівним, естетично привабливим. Пацієнти одразу посміхаються, адже тепер це виглядатиме абсолютно неперевершено. Художня реставрація – тонка і кропітка робота і стоматолога можна порівняти зі справжнім митцем, який створює нову посмішку.
Ще однією вагомою перевагою є те, що художня реставрація зубів та її ціна у Львові значно доступніша, ніж в інших містах України.
Не існує процедур, які б не мали жодного недоліку. Звичайно, це стосується і реставрації. Можливо, мінуси і не дуже значні, але пацієнтам варто на них зважати:
Потрібно розуміти, що після реставрації необхідно ретельно виконувати всі гігієнічні процедури та періодично ходити на професійну чистку. Інакше робота може втратити свою естетичність
Процедура, з технічної точки зору не складна. Рідкий композит наносять безпосередньо на поверхню зуба. До того часу, як його не «запечуть» ультрафіолетовою лампою, матеріал не втрачає своєї рухливості. Це дозволяє моделювати зовнішній вигляд зуба доти, доки лікар і пацієнт не будуть на 100% задоволені його формою.